Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Araba İncelemeleri 374 views 0

Volkswagen Jetta Iyi mi Bir Otomobil ?

 

Volkswagen Jetta Iyi mi Bir Otomobil ?

Jetta 1

Volkswagen Jetta Kullanıcı Yorumları ve İncelemesi ve teknik özellikleri yanı sıra jetta yakıt tüketimi ve gerçek kullanıcı yorumları.

Volkswagen dünyanın en oldukca satılan araçlarını üretmektedir. Modelleri içinde bulunan Passat, Golf, Transporter, Caddy ve doğal olarak ki Jetta ile her segmente aracı ile kullanıcılara kaliteyi sunmaktadır. Dünyanın en ileri teknolojisi ile araçlar üretiyor olmaları ve motorunun uzun soluklu kullanımlara elverişli olmasından dolayı, makam araçları, ticari araçlar, genç araçları ve aile araçları olarak her türlü model aracı ve segmentte ki araçları sizlere sunmaktadır.

Volkswagen Jetta Yeni Kasa

Jetta 2

2015 Volkswagen Jetta modellerinde kasa değişimi bulunmamakta. Bundan dolayı bu yıl değişimi Passat’ta yaptıkları için, Jetta’ya ön görülen değişiklik ise 2017 yılı olarak tahmin edilmektedir. Öteki yıllara oranla Jetta’da oldukca fazla değişim görülmemektedir. Yeni modellerinde multimedya konsolunun boyutu 5′ olması ve bir kaç donanım haricinde değişim olmaması, aslına bakarsak yeni kasa Jetta tutkunları için ideal bir vasıta olmaktadır.

Volkswagen Jetta İncelemelerimiz

Jetta 3

Volkswagen Jetta 2015 incelememizde teknik verilerden ziyade, kullanım kolaylığı, keyifli sürüşü, yakıt tüketimi ve kullanıcı yorumlarından bahsedeceğiz.

Volkswagen Jetta modellerinde 1,2 TSI ve 1,4 TSI motorlar bulunmaktadır. Fiyat olarak ve yakıt olarak 1,2 TSI aileler için daha ideal bir vasıta olmasının yanında, kent içi kullanımlarda oldukca daha etkin bir vasıta olmaktadır. Doğal olarak ki 1,4 TSI ile uzun yolları oldukca daha rahat bir halde alabileceğiniz şeklinde, kendi segmentinde ki araçlardan oldukca daha seri bir kalkışı bulunmaktadır.

Volkswagen Jetta Kullanım İncelemesi

Volkswagen araçlarda sürücüye bir itimat verdiğini biliyoruz. Jetta’da bu itimat ile beraber konsol kısmının oldukca iyi dizayn edilmiş olmasından dolayı, sürücü tüm kontrolü eline alabiliyor. Ek olarak tamamı ile elektrik aksam olmasından dolayı, istediği şeklinde tek bir tuş ile vasıta içi kontrollerini sağlayabiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir