Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
total yapi kredi world kampanyasi 614a012c7a6d5
Oto Haberleri 16 views 0

Total & Yapı Kredi World Kampanyası

Total & Yapı Kredi World Kampanyası

Tarih: 26-10-2017
Yapı Kredi World İle Total’de 50 TL Ekstre İndirimi! Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Total akaryakıt istasyonlarından 01 Ekim – 14 Kasım 2017 tarihleri içinde değişik günlerde 4 tane 100 TL ve üstü akaryakıt alışverişi icra eden müşteriler 15-24 Kasım 2017 tarihleri içinde bir sonraki World Üye İşyeri olan Total istasyonlarından minimum 25 TL akaryakıt alımı yaptığında 25 TL indirim kazanacaktır….

01 Ekim – 14 Kasım 2017 tarihleri içinde değişik günlerde 4 tane tek seferde 100 TL ve üstü akaryakıt alışverişi icra eden müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üstünden kampanyaya iştirak etmesi halinde, 15-24 Kasım 2017 tarihleri içinde bir sonraki World Üye İşyeri Total istasyonlarından minimum 50 TL akaryakıt alımı yaptığında kazanabileceği indirim tutarı 50 TL olacaktır.

Her halukarda bir satın alan kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir. Bir tek 15-24 Kasım 2017 tarihleri içinde Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üstünden kampanyaya katılan müşteriler eğer SMS iştirakı var ise bir sonraki World Üye İşyeri olan Total istasyonlarından 50 TL’den daha azca akaryakıt alımı yapmış olsalar bile bu durumda en fazla 25 TL indirim kazanabilecek.

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı yada Yapı Kredi banka kartı sahiplerinin kampanya iştirakı için TOTAL yazıp bir boşluk bırakarak kart üstündeki satın alan numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Yapı Kredi World Business kredi kartı sahiplerinin kampanya iştirakı için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya iştirakı için TOTAL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonrasında, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üstündeki satın alan numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya iştirakı için TOTAL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonrasında, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Total marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üstünden yapılması gerekmektedir. Bireysel kredi kartları ile kazanılan indirimler 23 Kasım 2017 evveliyatına kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Bireysel banka kartları ile kazanılan indirimler 27 Kasım 2017 evveliyatına kadar yansıtılacaktır. Yapı Kredi Business kredi kartları için kazanılan indirimler 27 Kasım 2017 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan indirimler 30 Kasım 2017 tarihinde yüklenecektir.

15-24 Kasım 2017 tarihleri içinde World Üye İşyeri olan Total istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına yada banka kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üstünden meydana getirilen katılımdan kazanılacak ek indirim 25 TL’dir.

Aynı gün içinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları satın alan bazında yapılmakta olup ve her satın alan SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üstünden katılmışsa en fazla 50 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması için sunulan kampanya şartlarından faydalanamazlar.

World Business kartlar için kampanya şirket bazında geçerli olup, bir şirket kampanyadan en fazla 25 TL indirim kazanabilir. World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için şirket satın alan numarası altındaki tüm kartların yapmış olduğu harcamalar için bir tek bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL indirim yansıtılacaktır.

Kampanyaya Anadolubank Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar ve lisanslı banka ticari kartları dahil değildir. Kampanyaya Worldpuan ile meydana getirilen alışverişler dahil değildir. Kampanyaya Business TLcard ile meydana getirilen alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

Bu Mevzu Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşın!
Üye olmadan yorum yapabilir, bu mevzu ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İsim / Soyisim:

İl:

Yorumunuz:

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir