Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
ramazanda ve bayramda yakitini totalden alanlari 2 kat puantotal bekliyor 614a01dc3ff49
Oto Haberleri 24 views 0

Ramazan’da ve Bayramda Yakıtını Total’den Alanları 2 Kat Puantotal Bekliyor!

Ramazan’da ve Bayramda Yakıtını Total’den Alanları 2 Kat Puantotal Bekliyor!

Tarih: 07-07-2015
18 Haziran – 19 Temmuz 2015 tarihleri içinde, anlaşmalı TOTAL istasyonlarından akaryakıt ve otogaz alışverişi gerçekleştiren Club TOTAL Card üyeleri, 2 kat PuanTOTAL kazanıyor. Bu kampanyadan, katılım şartlarını yerine getiren her Club TOTAL kart sahibi, kampanya süresince istediği kadar yararlanabilecek….

Club TOTAL üyesi olabilmek için, www.total.com.tr adresindeki Club TOTAL linkine tıklanması yada Türkiye genelindeki averaj 450 Total istasyonundan tek sayfalık müracaat formunun doldurulması kafi oluyor. Total istasyonlarından meydana getirilen başvurularda, müracaat formu doldurulup imzalandıktan sonrasında Club TOTAL kart kullanıcılara anında teslim ediliyor.

 

Kampanya Detayları

Bu kampanya, 18 Haziran – 19 Temmuz 2015 tarihleri içinde kampanyaya katılan Club TOTAL üyesi akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. Club TOTAL Card ile nakit yada kredi kartı ile meydana getirilen akaryakıt ve otogaz alımları kampanya kapsamındadır. Kampanya periyodu süresince Club TOTAL Card ile yapılacak tüm akaryakıt ve otogaz alışverişleri karşılığında 2 kat puanTOTAL kazanılır. (1 litre Excellium Kurşunsuz 95 alışverişi için 4 puanTOTAL, 1 litre Kurşunsuz Benzin 95 alışverişi için 3 puanTOTAL, 1 litre Excellium Eurodiesel alışverişi için 3 puanTOTAL, 1 litre Eurodiesel alışverişi için 3 puanTOTAL, 1 litre LPG alışverişi için 2 puanTOTAL kazanılır.) Her Club TOTAL Card sahibi kampanyadan sınırsız yararlanabilir. Kampanyadan yalnız Club TOTAL üyeleri, Club TOTAL Card ile yaptıkları alışverişler için yararlanabilirler. Renault Cardvisit Card ile meydana getirilen alışverişler, Yakıtmatik satışları, Yakıtkart, Yakıtkart Plus, Anında İndirim Kartı, Kurumsal Kart ve TEB TOTAL Card ile meydana getirilen alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, Club TOTAL’in genel şartlarına tabidir. Detaylı bilgiye www.total.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Kampanyaya katılan müşterilerimiz yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Bu Mevzu Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşın!
Üye olmadan yorum yapabilir, bu mevzu hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İsim / Soyisim:

İl:

Yorumunuz:

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir