Kullanım şartları

www.otohocasi.com adresinde herhangi bir sayfayı kullanmadan önce lütfen okuyunuz. Siteyi ziyaret eden herkes kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteden çıkın.

- otohocasi.com sitesinde bulunan bilgilerin doğruluğu kesin değildir. Sitede yer alan herhangi bir bilgiden doğacak zarar veya zorlukları kabul etmemekteyiz. otohocasi.com da yer alan bilgilerin uygulanması tavsiye edilmez. Uzman kişilerden destek alınması önerilir.

-Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı otohocasi.com'a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

- Sitede yer alan bilgilerin bir kısmı internet araştırmaları sayesinde oluşturulmuştur. Bu sebeple kesin otohocasi.com'da ki hiç bir bilgi veya yazı kesin değildir.

- Otohocasi.com'da bulunan sayfa ve yazıların altında kullanıcılara yorum yapma hakkı verilmiştir. Yorumlar her ne kadar editör onayından sonra yayınlansada, gözden kaçabilecek argo, küfür, ırkçılık, aşağılama gibi Türk Ceza Kanununda suç teşkil edecek yorumların sorumluluğu sahibine aittir.

- otohocasi.com'da yer alan yorumların sahiplerinin ıp adresi google tarafından tutulmaktadır. Bu sebeple herhangi bir yasal süreçte her türlü bilgi, hukuki mercilere verilecektir.

- otohocasi.com'da yer alan her türlü içerik ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sadece 200 harfe kadar kullanılabilir. İzinsiz kullanım durumunda yasal mercilere başvurma hakkımız saklıdır.

- Sitede yer alan reklamlara mükrerrer tıklamalar tespit edilmesi durumunda, ilgili kişi ıp adresinden siteye girişi yasaklanabilir.

- Siteyi ziyaret eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

- Otohocasi.com kullanım şartlarını önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.

- Kullanım şartlarında bulunan maddelerin yorumlanmasından doğacak görüş farklılıklarında, otohocasi.com editörlerinin yorumu esas olarak kabul edilir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder