Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
m t m 40 yilini kutladi 614a014082693
Oto Haberleri 15 views 0

M.T.M. 40. Yılını Kutladı

M.T.M. 40. Yılını Kutladı

Tarih: 31-07-2017
40. yıl hem iş yaşamı hemde günlük yaşam için önemli bir kilometre taşıdır. Geçtiğimiz ay M.T.M. s.r.l. 40. yılını kutladı ve 4 yılda bir kutlama yapma sonucu aldı. Firmanın kuruluşu, 600’den fazla yerli halk, yöneticiler, teknisyenler, yeni ve eski çalışanlar ile birlikte 25 Haziran 2017 Pazar günü kırsal alanda kutlandı….

Firmanın kurum macerası 1 Haziran 1977’de Mariano ve Pier Antonio Costamagna’nın girişimi ile, evlerinin altında küçük bir su jeti temizleme parçaları üretimi ile başladı. İtalya Cherasco’da küçük bir yapımevi kurmaya karar verdiler. İlerleyen süreçte BRC markası onları dünya genelinde tanınan bir marka haline getirdi.

1978 senesinde iki kardeş, otomobil LPG dönüşüm sistemleri oluşturmak ve ticareti yapmak için BRC S.p.A.’yi kuran Romano Bogetti ile bir araya geldi.

BRC S.p.A ile ortaklaşa iş yanısıra otomotiv teknolojisinin gelişimi ve onların ilk üretimi olan el yapımı multivalfler ilk başarılarını getirdi. Böylelikle gelişme başladı ve ilk iki yapınak yöresel sanayi bölgesinde kuruldu.

1992’de MTM, BRC S.p.A’yı satın alarak, birkaç yıl içinde alternatif yakıt sektörünün lideri ve referans noktası haline gelen önemli üretim merkezini kurdu.

Sarfedilen çaba, fedakârlık ve girişimci ruh şirketi otomobillerin LPG ve CNG dönüşümü için lüzumlu olan tüm bileşenlerini üretebilen ve 70’den fazla ülkede pazarlayan dünya genelinde bir önder haline getirdi.

Şirket artık Westport Yakıt Sistemleri grubunun bir parçası. Sürekli ana otomobil firmaları ile ortaklaşa iş yaparak seneler süresince iş alanını ve hacmini geliştirdi. Cubogas ve BRC FuelMaker CNG doldurma istasyonları kompresörleri, BRC Elektronik Sistemleri, BRC Car Service yedek parçaları ve BRC Yarış Ekibi yeni teknolojileri geliştirmek ve denetlemek için dünyaya geldi.

Gayri resmi ve neşeli bir atmosferde geçen etkinlikte MTM’de 25 yılı aşkın süre hizmet veren işçiler, emekliler ve firmanın büyümesine büyük katkıda bulunan tedarikçilere çeşitli ödüller verildi.

Bu Mevzu Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşın!
Üye olmadan yorum yapabilir, bu mevzu hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İsim / Soyisim:

İl:

Yorumunuz:

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir