Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
ilk go istasyonu konyada acildi 614a02b89b922
Oto Haberleri 15 views 0

İlk GO İstasyonu, Konyada Açıldı

İlk GO İstasyonu, Konyada Açıldı

Tarih: 28-08-2013
Türkiye akaryakıt sektöründe artık gelenekler değişiyor, standartlar yükseliyor ve yeni bir dönem başlıyor. Yüksek standartlarda, kaliteli, eşit ve çevreye duyarlı hizmet sunan yeni nesil ilk GO yakıt istasyonu, Konya’da açıldı….

Türkiye enerji sektörünün ‘Mavi Dev’i İpragaz’ın akaryakıt sektöründeki markası GO ilk adımını Konya’da attı. Yüksek standartlardaki, kaliteli, eşit ve çevreye duyarlı hizmetleri ile üstün nitelikli yakıt çeşitleriyle fark yaratan ve akaryakıt sektöründe yeni bir devir başlatan yeni nesil ilk GO yakıt istasyonu; Konya’da hizmete girdi. İlk GO yakıt istasyonu, Konya Karatay’da, Karakayış Caddesi üstünde bulunan Saraçoğlu Petrol oldu. İlk GO yakıt istasyonunun açılışı için düzenlenen törene, İpragaz CEO’su Selim Şiper, İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay’la beraber SHV Energy Başkanı Paul Zekhuis de katıldı. İlk GO bayisi İsmail Saraçoğlu, Konya Vali Yardımcısı Hasan Karakaş, Konya Tecim Borsası Başkanı H. Uğur Kaleli’nin yanı sıra iş adamları ve sektör temsilcilerinin de yer almış olduğu açılışa, vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

 

GO’nun temelinde, 52 senelik edinim ve itimat var

Türkiye enerji sektörünün, “tek çatı altında topyekün çözümler sunan” yegane şirketi İpragaz’ın, “bir tek iyi bilmiş olduğu ve inanılmış olduğu işi yapmayı” kendine felsefe edindiğini belirten İpragaz CEO’su Selim Şiper, “Bugün, bu felsefesiyle bütünleşen bir işi daha hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Altını çizmem gerekir ki; ekip olarak bizlerin hayallerimizi genelden değişik olarak daha süratli ve kalıcı şekilde hayata geçirebilmemizin temelinde 52 senelik iş yapma biçimimiz ve yarattığımız itimat yatıyor” dedi.

 

GO’nun yeşil ışığı, bayiler için hep yanacak

GO’nun bayilerine, pazar koşulları dahilinde, her iki tarafın da hakça kazanacağı adil bir ticari yaklaşım göstereceğini de belirten İpragaz CEO’su Selim Şiper, “GO, akaryakıt dağıtım pazarında BADO (Bayi Dostu) modeli ile büyüyecek. GO, seçici olacak ve kendiyle aynı vizyonu paylaşan, inanan zihniyetle ortaklık meydana getirecek. GO, bayileriyle rekabet etmeyecek ve bayileri karşı taraf olarak görmeyecek. Müşteriye olan farkını, hizmette yarattığı ayrıcalığıyla ortaya koyacak. GO, bayilerine; markayı daha iyiye taşıyabilme, gelişme ve daha oldukca kazanma beklentileri doğrultusunda, yönetiminde söz hakkı verecek. Kısa ve öz; markanın yaratım sürecinin başlangıcı olan yeşil ışığımız, bizimle olma kararını vermiş olan bayilerimiz için her daim yanıyor olacak” diyerek, Türkiye’nin; insana, geleceğe, araca ve nizama saygılı, yeni nesil ilk GO yakıt istasyonunun, tüm Konyalılara ve sektöre hayırlı olmasını diledi.

 

SHV Energy Başkanı Paul Zekhuis “gurur duyuyoruz”

3 kıtada, 27 ülkede, 36 şirket ve 13.500 çalışan ile 30 milyon müşterisine enerji çözümleri sunan dünya devi SHV Energy’nin Başkanı Paul Zekhuis ise; “Türkiye’nin yeni nesil yakıt istasyonu GO’nun bu ilk istasyonunun açılışında burada bulunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Çoğumuz için bir hayal olan bu projenin hayata geçmesinde emeği olan her insana bir kez daha teşekkür etmek isterim” sözleri ile konuşmasına başladı. SHV’nin 1896 yılından beri faaliyette olan bir enerji şirketi olduğuna dikkat çeken Paul Zekhuis, “O günlerden bugünlere gelene kadar, oldukca değişik dönemlerden geçtik. Yalnız, daima işimizi en iyi şekilde yapmayı kendimize vazife edindik. Süre değişti, dünya değişti, SHV de sizin şeklinde vizyon sahibi ve hayal gücü yüksek insanoğlu yardımıyla gelişmeye devam ediyor. Müşterimizi daima yaptığımız işlerin odağında tutmak, SHV’nin kültürüdür. Zira bizim varolma sebeplerimizden en önemlisi; ‘müşterilerimize iyi mi daha kaliteli hizmet verebiliriz?’ diye düşünmek. Onların enerji gereksinimlerini, tek bir merkezden karşılayabilmek. Bugün İpragaz, bu işlevi yerine getirme noktasında oldukca mühim bir adım atıyor. Ben de burada olmaktan ve bu ana şahitlik etmekten oldukca mutluyum” dedi.

Bu Mevzu Ile ilgili Düşüncelerinizi Paylaşın!
Üye olmadan yorum yapabilir, bu mevzu hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İsim / Soyisim:

İl:

Yorumunuz:

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir