Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
hyundai tucson 1
Araba İncelemeleri 623 views 0

Hyundai Tucson Iyi mi Bir Otomobil Alınır Mı ?

Hyundai Tucson Iyi mi Bir Otomobil Alınır Mı ?

Cenup Kore devi Hyundai, otomobil gereksinim duyan derhal her insanın gereksinimlerine ve kesesine uygun olarak ürettiği otomobilleriyle dikkat çekmektedir. İlk olarak 2005’te piyasaya sürülen Hyundai Tucson, arazi aracı olarak oldukça tutuldu.

2 litre hacimli ve 113 beygir gücündeki motoru ile maksimum 2000 tork üretebilmektedir. 4325 mm uzunluğunda, 1795 mm genişliğinde ve 1680 mm yüksekliğinde olan Hyundai Tucson, geniş iç hacmi yardımıyla ferah bir seyahat imkanı sunmaktadır. 2006 senesinde sınıfının minimum mesele çıkarak aracı ve 2007 senesinde da Auto Pacific Sınıfının en ideal aracı ödülünü alarak standardını ispatlamıştır.

hyundai tucson 1

Değişkenli elektronik çekiş sistemi yardımıyla yol ve hava durumuna gore çekiş desteği elde eden Hyundai Tucson, yakıt tüketiminde de oldukça pinti davranmaktadır. Kent içi 8,9 litre, kent dışı 6,2 litre ve averaj 7,1 litre yakıt tüketimi ile cebinizin dostu olmaktadır. & ileri otomatik vitesi bulunmaktadır. Güvenlik önlemlerinin de had safhada tutulduğu Hyundai Tucson, sürücü, ön yolcu ve yan hava yastıkları ile ihtimaller içinde bir kaza durumunda minimum hasar görülmesini sağlamaktadır.

hyundai tucson 2

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir