Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
ford c max 1
Araba İncelemeleri 267 views 0

Ford C-Max Iyi mi Bir Otomobil ?

 

Ford C-Max Iyi mi Bir Otomobil ?

ford c max 1

Ford C-Max sınıfının en iyi otomobillerinden biridir ve bununla birlikte aile odaklı olması da şaşırtıcı aşama de güzel. Bu derslik otomobiller de pek rastlanmayan bir durum. Birazcık genişleyen bir aile hatchbackine benzeyen Ford C-Max, aslen dört erişkin için pratiklik ve bolca alan sunuyor. Ford bu otomobilde de standart temasını sürdürmüş durumda. Hatta öyleki ki otomobile ilk bindiğinizde kendinizi Ford Focus’ta hissedebilirsiniz. Havalandırma çıkışından, anahtar girişine kadar bir Ford otomobilinde olduğunuzdan fazlaca güvenilir olmuş olursunuz.

 

C-Max’in çarpıcı özelliği, sürüş kalitesidir. Tüm Ford araçlarından büyük sürüş kalitesi beklense de orta büyüklükteki fazlaca amaçlı bir araca (MPV) bu şekilde bir his vermek birazcık şaşırtıcı ve başarıya ulaşmış. Otomobil yol sarsıntılarında da fazlaca başarıya ulaşmış. Uzun yollarda, evladınız arka koltuğa geçip rahatça uyuyabilir. Neredeyse hiçbir sarsıntı hissetmeyecektir. Motor serisi oldukça geniş ve son aşama gelişmiş.  1.0 litrelik turboşarjlı benzinli motordan başlayıp 2.0 litrelik dizel motora kadar uzanan bir motor yelpazesi bulunuyor.

Ford şirketi, bu aracı (C-MAX) fazlaca beğenilmiş ve ödül almış Focus ile Grand C-Max içinde bir yere konumlandırmış durumda.

ford c max 2

C-MAX size, 16 inç alaşım jantlar, USB ve Bluetooth bağlantısı, DAB radyo ve ısıtmalı ön camlar sunuyor.

Satın almak için en ucuz model : 1.0-litre Zetec benzin

En düşük yakıt maliyetli model: 1.5-litre Zetec dizel

En süratli model: 2.0 litrelik Titanyum dizel

En popüler model: 1.6-liter Zetec benzin

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir