Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
bp garanti bonus kampanyasi 614a013206a67
Oto Haberleri 23 views 0

BP & Güvence Bonus Kampanyası

BP & Güvence Bonus Kampanyası

Tarih: 26-10-2017
4 Kez 100 TL ve Üstü Yakıt Harcamasına 30 TL Bonus!…

Kampanya Detayları

Kampanya 1 Ekim – 15 Kasım 2017 tarihleri içinde Bonus üyesi BP istasyonlarında geçerlidir.

Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek 4 kere 100-TL ve üstü akaryakıt yada otogaz alımında 25-TL bonus/indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Kampanya, ayrı günlerde ve tek seferde meydana gelen 100-TL ve üstü akaryakıt yada otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içinde meydana getirilen birden fazla 100-TL ve üstü harcamaların ilki kampanya dahilindedir.

Kampanya alan şahıs bazlı olup, SMS ile katılanlar en fazla 25TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar ise, en fazla 30-TL bonus/indirim kazanacaktır.

Kazanılan bonus/indirim, 21 Kasım – 1 Aralık 2017 tarihleri içinde Bonus üyesi BP istasyonlarında bir tek akaryakıt ve/yada otogaz alımlarında kullanılabilir. 1 Aralık 2017 tarihinden sonrasında kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılan diğeri banka Bonus kartları, 21 Kasım – 1 Aralık 2017 tarihleri içinde Bonus üyesi BP istasyonlarında gerçekleştirecekleri akaryakıt yada otogaz harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama meydana getirilen kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

Kampanyaya Bonus, Flexi, Money, Paracard, diğeri banka Bonus kartları (PTT Bonus hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

Denizbank Bonus Business, TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve PTT Bonus kampanyaya dahil değildir.

Miles&Smiles Kredi kartları,Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Birden fazla Bonus Business yada Easy kartı olanlar, ilgili tüm kartlarıyla dahil olabilmeleri için, şirket yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından müracaat yapmalıdır.

BonusFlaş ile katılım bir tek şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler bir tek SMS ile katılım sağlayabilir.

Kampanyaya katılım için; harcamadan ilkin Güvence Bonus kart sahipleri “BP” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus ve PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine, ilgili kartla BP istasyonlarındaki Güvence POS cihazları üstünden ulaşılabilir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET BPBONUS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım tutarı 2,99 TL dir.

Kampanyaya Güvence Bonus, diğeri banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ek olarak kampanyaya katılarak,-Bonus Flaşüzerinden kampanyaya iştirak etmesi durumunda en fazla 30 TL olmak üzere-ikinci kere bonus kazanabilirler.

Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

İşlemler ne olursa olsun Güvence Bankası POS’undan geçmelidir.

Gönderilen SMS’ler, Güvence Bankası sisteminde bulunan ve harcama meydana getirilen kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üstünden ücretlendirilir.

Kampanya detaylarına: http://www.bonus.com.tr ve www.bp.com.tr adreslerinden ulaşılabilir.

Güvence Bankası ve BP Petrolleri A.Ş. kampanya koşullarını değişim yapma hakkını saklı meblağ.

Bu Mevzu Ile ilgili Düşüncelerinizi Paylaşın!
Üye olmadan yorum yapabilir, bu mevzu hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İsim / Soyisim:

İl:

Yorumunuz:

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir