Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
2015 Audi A3 100423127 H
Araba İncelemeleri 33 views 0

Audi A3 Nasıl Bir Araba Alınır Mı Kullanıcı Yorumları

Audi A3 Nasıl Bir Araba Alınır Mı Kullanıcı Yorumları

2015 Audi A3 100423127 H Audi A3 Nasıl Bir Araba Alınır Mı Kullanıcı Yorumları

 

Audi A3 Nasıl Bir araba alınır mı kullanıcı yorumları,

Audi’nin A serisi aracı olan A3, özellikle ufak aileler ve gençler arasında oldukça popüler olmaktadır. Öncelikli şunu belirtelim ki Audi A3 2015 modelinde ufak değişimler haricinde, bir değişim bulunmamaktadır. Zaten Audi A3 kasasının güzel olması ve istikrarlı olmasından dolayı, Audi’lerde kasa değişiminin çok olmaması bir noktada kullanıcılar için oldukça büyük avantaj sağlamaktadır.

2015 Audi A3 100423128 H Audi A3 Nasıl Bir Araba Alınır Mı Kullanıcı Yorumları

Audi A3 2015 İncelemelerimiz

Tabi ki Audi A3 farları ile kendini tam anlamı ile ön plana çıkardığını söyleyebiliriz. Xenon farları ve keskin bakışlı dizaynı ile 2015 Audi A3 modellerinde ilk göze çarpan farlar olmaktadır. Ayrıca ikinci bir diğer değişim ise 110 beygirlik yeni ve güçlü motoru olmaktadır. Performans hususunda bir çok arabayı geride bırakmayı başaran A3 performansı ile pilotunu tatmin ediyor.

Küçük kasasına rağmen gayet geniş iç hacmi sunan araç yenilenen göğüs ve kasası ile şimdiden kullanıcısı tarafından taktirleri toplamayı başladı.

Başarılı 1.6 litrelik dizel motoru ile düşük yakıt tüketimi sergileyen otomobil ortalama şehir içinde 5-6 litrelik düşük ve ekonmik yakıt tüketimi ile kullanıcısının cebine büyük fayda sağlamakta.

2015 Audi A3 100423126 H Audi A3 Nasıl Bir Araba Alınır Mı Kullanıcı Yorumları

Audi A3 Kullanıcı Yorumları

Seher A.
Aile arabası olarak almış olduğumuz Audi A3 arabamızı genel olarak ben kullandığım için, açıkçası ailemde bana bu konuda oldukça güveniyor. Çünkü aracın güven veren bir sürüş keyfi bulunması ve özellikle otomatik olmasından dolayı, istediğimiz gibi uzun yolculuklarda da rahat bir kullanımı bana veriyor olmasından dolayı, doğru bir tercih yaptığımızı Audi A3 kullandığım zaman görebiliyorum.

Yasin B.
Spor araçlara her zaman tutkun olduğum için, geçen yıla kadar yapmış olduğumuz birikimleri 2015 Audi A3 araca yatırmış bulunmaktayım. Özellikle keyifli bir sürüş için en ideal araba olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca çok fazla yakıt tüketimi olmadığı için, ben oldukça fazla ve keyifle geziye çıkabiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oku