Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Kaskoda Nelere Dikkat Edilmeli
Oto Haberleri 99 views 0

Kasko Yaptırmadan Ilkin Bunlara Dikkat Edin

Kasko Yaptırmadan Önce Bunlara Dikkat Edin

Bir otomobil sahibi olan her kişinin otomobil sigortasına ihtiyacı vardır. Doğru firmadan sigorta satın almak zor olabilir. Ucuz ve ihtiyacınız olan şeyleri karşılayan bir kasko şirketi bulmanız gerekir. İhtiyacınız olan kapsama türünü araştırarak, satın alma kararınız oldukça daha kolay olacaktır. İşte bir otomobil sigortası ararken göz önünde bulundurmanız ihtiyaç duyulan bazı yararlı ipuçları.

  • Vasıta sahibi hanım ise adama oranla daha uygun fiyat çıkmaktadır.18-35 Yaş  ve 35-50 arası 50 ve sonrası olarak kasko tutarları 3 e ayrılır.
  • 18-35 ve 50 üstü için fiyatlar daha pahalı olacaktır.Ailede 35-50 yaş arası kişi var ise fiyat olarak daha uyguna mal olacaktır.
  • Son 1 senede kaza yapmış olup yapmamış olmanızda dikkate alınan bir unsurdur.Kazanın büyüklüğü bakımından fiyatta artmaktadır.Mini onarımlar bu kapsama girmez
  • Ne tür bir vasıta satın aldığınız ve sürdüğünüz, sigorta primlerinizin büyüklüğü hakkında oldukça şey belirler. Ve ek olarak aynı fiyatta olmalarına karşın Spor arabaların kaskoları daha pahalı çıkacaktır.
  • Kasko firmasının yetkili servislerle anlaşması olup olmadığına, geniş servis ağının olup olmadığına dikkat edin.Ve ikame parça ile problem yaşatan firmalar olacaktır.Sözleşmeyi kontol ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir