Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
kaskoda nelere dikkat edilmeli
Oto Haberleri 54 views 0

Kasko Yaptırmadan Önce Bunlara Dikkat Edin

Kasko Yaptırmadan Önce Bunlara Dikkat Edin

Bir araba sahibi olan her kişinin araba sigortasına ihtiyacı vardır. Doğru firmadan sigorta satın almak zor olabilir. Ucuz ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kasko firması bulmanız gerekir. İhtiyacınız olan kapsama türünü araştırarak, satın alma kararınız çok daha kolay olacaktır. İşte bir araba sigortası ararken göz önünde bulundurmanız gereken bazı yararlı ipuçları.

  • Araç sahibi kadın ise erkeğe oranla daha uygun fiyat çıkmaktadır.18-35 Yaş  ve 35-50 arası 50 ve sonrası olarak kasko fiyatları 3 e ayrılır.
  • 18-35 ve 50 üzeri için fiyatlar daha pahalı olacaktır.Ailede 35-50 yaş arası birey varsa fiyat olarak daha uyguna mal olacaktır.
  • Son 1 senede kaza yapıp yapmamış olmanızda dikkate alınan bir unsurdur.Kazanın büyüklüğüne göre fiyatta artmaktadır.Mini onarımlar bu kapsama girmez
  • Ne tür bir araç satın aldığınız ve sürdüğünüz, sigorta primlerinizin büyüklüğü hakkında çok şey belirler. Ve ayrıca aynı fiyatta olmalarına rağmen Spor arabaların kaskoları daha pahalı çıkacaktır.
  • Kasko firmasının yetkili servislerle anlaşması olup olmadığına, geniş servis ağının olup olmadığına dikkat edin.Ve ikame parça ile sorun yaşatan firmalar olacaktır.Sözleşmeyi kontol ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oku