Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
antalya rent a car
Oto Haberleri 32 views 0

Antalya’da Araç Kiralama Enterprise ile Çok Akıllıca

Antalya’da Araç Kiralama Enterprise ile Çok Akıllıca

 

Araç kiralama, diğer ulaşım türlerindeki salgın riski, araç alım ve bakım maliyeti nedeniyle yıldızı parlayan hizmet haline geldi. Şehirler arası ulaşımda artan benzin maliyetleri nedeniyle insanlar kendi araçları yerine daha hızlı ve rekabetçi fiyatlardaki havayolu ulaşımını tercih ederek vardıkları noktada araç kiralıyor. Böylece uzun kilometrelerce araç kullanarak yorgun olmaktan ya da trafik cezasıyla karşılaşmaktan kaçınıyor. Bu durum iştahlı pazardan pay almak isteyen kişilerin ilgisini çektiğinden henüz kurumsallaşmamış firmalar arttı.

 

Siz de araç kiralama hizmeti almayı tercih edenlerdenseniz zarar görmemek için önemli noktaları ve kurumsallaşmış firmaları bilmelisiniz. Enterprise, 85 ülkede 9 bin ofisi ile oturduğunuz yerde kahvenizi içerken online olarak araba kiralamanıza imkan veren ve teslim öncesi aracı dezenfekte ederek içinizi rahatlatan dünya çapında kurumsal bir firmadır. Tek tıkla yanınızda olan Enterprise, çeşitli kampanyaları olan ve en prestijli müşteri memnuniyeti anketi olan J.D. Power and Associates sonuçlarına göre son 9 yıldır araç kiralama sektöründe lider olan küresel markadır.

 

Ülkemizin turizm noktalarından biri olan Antalya, tatil için sıkça tercih edilen yerdir. Gezilecek yerin çok, yapılacak etkinliklerin fazla olduğu Antalya’da, kısıtla zaman diliminde birçok deneyimi gerçekleştirmek için siz de Antalya araç kiralama hizmetinden faydalanmaya karar vermiş olabilirsiniz.

 

Antalya’da Araç Kiralama Hizmeti Almak Çok Akıllıca

 

Bilmediğiniz ya da ara sıra gittiğiniz tatil noktasını keşfetmek için güvenilir ulaşım tercihine karar vermeniz önemlidir. Gün içerisindeki yoğun gezi programınızı, kalabalık ailenizle çizdiğiniz kısıtlı zamandaki planınızı ya da iş ile harmanlanmış karmaşık rotanızı kolaylaştıracak bir tercihte bulunmalısınız. Esnekleştirilebilir yapı ve bağımsızlık sunan araç kiralama ile Antalya Rent A Car seçeneğiyle çok akıllıca. Antalya’da masraflı taksilere veya özel arabalara para harcamak ya da konforsuz olan toplu ulaşım araçlarını tercih etmek yerine büyük gruplar halinde seyahat imkanı veren Antalya’da araç kiralama hizmeti alarak kullanmanız doğru tercih. Araç kiralayarak sanki Antalya’da yaşayan biriymişsiniz gibi rahat edebilirsiniz.

 

Güvenli ve Bilinçli Tercih Antalya Araç Kiralama Firmaları

 

Antalya araç kiralama şirketleri diğer illerde olduğu gibi yetkili birimlerce sık sık denetlenir. Kendi aracınızın bakımını öteleseniz dahi kiralık araçların bakımı zamanında ve düzgün şekilde yapılır. Mekanik sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşük, yolda bozulma ihtimali azdır. Küçük ya da büyük, sizi rahatsız edecek bir sorun çıktığında memnuniyetiniz için sorun çözümlenir veya yeni araç temin edilir. İşiniz bittiğinde nerede olursanız olun kurumsal firmalar aracı bulunduğunuz yerden alır. Kiralık araçların çoğunda GPS bulunduğu için diğer turistlerin benzer yerde dolanması yerine siz farklı yerleri keşfedebilirsiniz. Her gezinizde farklı özellikteki aracı kiralayarak değişik deneyimler edinebilirsiniz. Kendi aracınız sizi zor şartlardaki yollara sokamazken kiralayacağınız dört çeker araç ile orman, dağ, tepe gezebilir, off-road araç kullanmanın zevkine varabilirsiniz. Antalya araç kiralama firmaları size kapsamlı sigorta yaparak geziniz süresince sizi ve yakınlarınızı güvenceye alır.

 

Bol Seçenek Bol Kampanya Enterprise’ta

 

Antalya araç kiralama fiyatları yoğun talep nedeniyle diğer illere göre daha maliyetli olabilir. Enterprise mesleğinize, kullandığınız GSM hattına, tek yön, otomatik, manuel seçeneğine, araç tiplerine, bazı banka müşterilerine, daha bir sürü çeşit uyguladığı kampanyalarla maliyetinizi en aza indirir. Hediye çeki oluşturarak yakınınızı şaşırtabilir, şeffaf maliyet hesapları ile kendiniz de rahatlayabilirsiniz. Gezi planınız ya da iş için, Türkiye’nin 52 noktasında aktif ve giderek artan Enterprise ofislerinden birine gelerek ya da www.enterprise.com adresinden aracınızı seçin. Devamında istediğiniz ofisten aracınızı teslim alıp konforu hissedin. Enterprise ile akıllıca hizmet alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oku