Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Subaru Legacy 5
Araba İncelemeleri 250 views 0

Subaru Legacy 2015 Iyi mi Bir Otomobildir ?


Subaru Legacy 2015 iyi mi bir otomobildir ? Alınır mı ? 

Subaru Legacy 3 Subaru Legacy 2015 Iyi mi Bir Otomobildir ?

Dünyanın sayılı otomobil markaları içinde yer edinen Subaru, devamlı 4×4 çekiş sistemine haiz araçları ile bilinmektedir. Japonya da üretim icra eden marka bilhassa, Dünya Ralli Şampiyonasında kullandığı otomobili olan Subaru İmpreza ile en fazla reklama haiz olsa da markanın en heybetli aracı ise 25 yıldırı aşan marka tarafınca devamlı olarak üretilen Legacy modeli de büyük severler için üretilmiş bir araçtır. Marka şimdilerde Yeni Subaru Legacy ile üretime hazırlanırken Cenevre ve Los Angeles otomobil fuarlarında görücüye çıkardığı concept aracı ile yeni Legacy’nin iyi mi bir vasıta olacağını göstermektedir.

Subaru Legacy 4 Subaru Legacy 2015 Iyi mi Bir Otomobildir ?
Tasarım olarak daha önceki versiyonlarından fazlaca değişik olan bu vasıta, son aşama kuvvetli, kaslı ve hem de değişen teknolojinin imkânlarını kullanarak güzel duyu bir görünüme haizdir. Ön bölümde kullanılan tampon ve farları ile son aşama kusursuz bir tasarım sergileyen Subaru mühendisleri yeni Legacy ile sınıfında fazlaca iddialı bir konuma geleceklerdir.

Yeni Subaru Legacy, markanın en kuvvetli seri üretim motorlarına haizdir. Bilhassa dünyada birkaç markanın kullandığı Boxer tipi motorları ile rakiplerine bir fazlaca zor anlamış olur yaşatan performansları ile dikkatleri üstüne çekmektedir. İç aksamında kullandığı çizgiler ve bu çizgilerin ortaya koyduğu tasarım adeta markanın tekrardan keşfedilmesini ve modelin daha önceki versiyonlarından ayrı tutulmasına sebep olmuş şeklinde. Subaru yeni Legacy’nin kaputunun altında ise gene daha önceki motorları olan 2.0 lt’nin üstünde hacme haiz motorları uygun görmektedir.

Piyasası subarunun pek olmadığından zor satılan araçlar listesindedir,Fakat Subaru araçları sağlamlığı ve seriliği ile ön plandadır.

Subaru Legacy 5 Subaru Legacy 2015 Iyi mi Bir Otomobildir ? Subaru Legacy 2 Subaru Legacy 2015 Iyi mi Bir Otomobildir ? Subaru Legacy 1 Subaru Legacy 2015 Iyi mi Bir Otomobildir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir