Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
korona virus tablosu 150x100 1
Genel 26 views 0

Sağlık Videoları Durumu Özetliyor

Sağlık Videoları Durumu Özetliyor

Sağlık videoları içinde dikkat çeken en son gelişme sağlık çalışanlarıyla alakalı. Şu ana kadar çeyrek milyondan fazla insanın ölmesine neden olan Korona virüs ile mücadele eden sağlık çalışanları dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyorlar. Özellikle bir dönem kontrolü kaybeden ve bundan dolayı felaket senaryolarına konu olan ABD’de durum yavaş yavaş da olsa düzelmeye başladı. Bu konuda en büyük pay ise doğal olarak sağlık çalışanlarının oldu. ABD ordusu ise onlara teşekkür etmek için çok sıra dışı bir işe imza attı. Haberin içeriğini yazımızda ve videolu olarak bulmanın son derece kolay olacak.

Sağlık Çalışanlarına Çok Büyük Teşekkür Geldi

Sağlık Haberleri kategorisi içinde durağımız ABD. Virüs ile mücadele konusunda ilk dönemlerde büyük sıkıntılar yaşayan ülke, tam olarak kontrolü sağlamış olmasa bile oldukça kayda değer ilerleme kaydetmiş durumda. Bunda elbette sağlık personelinin büyük bir payı var. İşte bundan dolayı ABD ordusu son derece farklı bir işe imza attı. Birçok kentte doktorlar ve diğer sağlık personeli dışarıya çıktı. Bunun ardından da askeri helikopterler onların üstüne gül attılar. Bu durum birçok kanal tarafından canlı yayın ile ekranlara geldi. Benzer bir durum Hindistan’da da yaşadı. Ülkenin hava kuvvetleri içinde görev yapan helikopterlere güller dolduruldu. Bunlar daha sonra hastanelerin üstünden boca edildi. ABD, virüs ile mücadele konusunda en kötü ülkelerin içinde dikkat çekmekte. Tam anlamıyla hazırlıksız yakalanmalarından dolayı binlerce vatandaşını kaybetmiş durumdalar. Kadınlar ile ilgili Haberleri kadın haberleri Üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Haber365 Sitesi Üzerinden Habere Erişim Çok Basit

Haber365 sayesinde hemen ve zaman kaybı olmadan videoları izlemek mümkün. https://www.haber365.com.tr/ ile giriş işlemini yapın. Bunu bilgisayar haricinde kalan birçok farklı mobil cihaz ile de yapmak çok zor değil. Video sayısının fazla olması ise büyük bir avantaj. Her daim zengin bir içerik var. Üstelik özel sınıflandırmalar yapılmış durumda. Tek bir tıklama işlemini başarılı bir biçimde yerine getirmek lazım. Böylelikle videolar en kısa süre içinde başlar. Görünümün HD olması gibi bir durum söz konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir