Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
mitsubishi renault
Oto Haberleri 490 views 2

Mitsubishi Asya’da Renault Otomobillerini Satacak

Mitsubishi Asya’da Renault Otomobillerini Satacak

Mitsubishi Güney Doğu  Asya pazarında etkinlik göstermeyen Renault’un bazı modellerini Asya pazarında satabileceklerini söylemiş oldu.

Mitsubishi operayon müdürü Trevor Mann sürekli büyüyen Asya pazarına Renault’un Pulse modelini Asya pazarına Mitsubishi logosu altında sokabileceklerini söylemiş oldu.

Mann yapmış olduğu açıklamada; ” Markaların satış politikaları için birliktelikleri oldukça sık rastlanılan bir durum. Renault bilhassa büyük bir satış potansiyeli olmasına rağmen Güney Doğu Asya pazarında yer almıyor. Bizim Renault’la bu mevzuda görüşmelerimiz sürüyor. Asya azarına hitap eden Renault Pulse modelini Mitsubishi logosu altında Asya pazarına sunabiliriz. Başta Endonezya olmak suretiyle 650 milyon nüfusluk bir potansiyelden söz ediyoruz. Birleşme durumunda hem Renault, hem de Mitsubishi bu satıştan büyük kâr elde edebilir” dedi.

Renault çeşitli pazarlara değişik markalarla anlaşmalar yaparak giriyor. Sözgelişi Türkiye’de Nissan Micra olarak bildiğimiz otomobiller, Hindistan’da Renault Micra olarak satılıyor. Ek olarak Fiyat Sedici – Suziki SX4, Peugeot 4007 – Mitsubishi Outlander olarak karşımıza çıkabiliyor.

“Mitsubishi Asya’da Renault Otomobillerini Satacak” üzerine 2 yorum

  1. Adsız dedi ki:

    Vay beni Renault bak dünyanın en büyük oto üreticisi olacak yakinda

  2. Adsız dedi ki:

    Mitsubishi sorunsuzlugu tarih oluyor desenize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir