Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mitsubishi Renault
Oto Haberleri 439 views 2

Mitsubishi Asya’da Renault Otomobillerini Satacak

Mitsubishi Asya’da Renault Otomobillerini Satacak

Mitsubishi Güney Doğu  Asya pazarında faaliyet göstermeyen Renault’un bazı modellerini Asya pazarında satabileceklerini söyledi.

Mitsubishi operayon müdürü Trevor Mann sürekli büyüyen Asya pazarına Renault’un Pulse modelini Asya pazarına Mitsubishi logosu altında sokabileceklerini söyledi.

Mann yaptığı açıklamada; ” Markaların satış politikaları için birliktelikleri çok sık rastlanılan bir durum. Renault özellikle büyük bir satış potansiyeli olmasına rağmen Güney Doğu Asya pazarında yer almıyor. Bizim Renault’la bu konuda görüşmelerimiz sürüyor. Asya azarına hitap eden Renault Pulse modelini Mitsubishi logosu altında Asya pazarına sunabiliriz. Başta Endonezya olmak üzere 650 milyon nüfusluk bir potansiyelden söz ediyoruz. Birleşme durumunda hem Renault, hem de Mitsubishi bu satıştan büyük kâr elde edebilir” dedi.

Renault çeşitli pazarlara farklı markalarla anlaşmalar yaparak giriyor. Örneğin Türkiye’de Nissan Micra olarak bildiğimiz otomobiller, Hindistan’da Renault Micra olarak satılıyor. Ayrıca Fiyat Sedici – Suziki SX4, Peugeot 4007 – Mitsubishi Outlander olarak karşımıza çıkabiliyor.

“Mitsubishi Asya’da Renault Otomobillerini Satacak” üzerine 2 yorum

  1. Avatar Of Adsız Adsız dedi ki:

    Vay beni Renault bak dünyanın en büyük oto üreticisi olacak yakinda

  2. Avatar Of Adsız Adsız dedi ki:

    Mitsubishi sorunsuzlugu tarih oluyor desenize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oku